logo

O nas

Nasza firma zajmuje się wideofilmowaniem i fotografią okolicznościową. Obsługujemy takie uroczystości jak śluby, wesela, komunie, studniówki, chrzty. Staramy się by nasze filmy i zdjęcia były cenną pamiątką, do której nawet po wielu latach będą Państwo z sentymentem wracać.

W siedzibie naszej firmy mogą zapoznać się Państwo z całą ofertą i aktualnym cennikiem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią!


Usługi fotograficzne

Nowożeńcom proponujemy niepowtarzalne sesje plenerowe oraz studyjne. Doradzimy Państwu wybór miejsca i czasu wykonania sesji fotograficznej. Jesteśmy także otwarci na Wasze propozycje i pomysły. Dodatkowo nasz fotograf może uwiecznić to najważniejsze "TAK" podczas reportażu z ceremonii ślubnej oraz najpiękniejsze chwile z rodziną i przyjaciółmi na przyjęciu weselnym. Proponujemy Państwu także "pocztówki weselne" oraz portrety w oprawie (jako pamiątki dla rodziców) wręczane podczas wesela.

W naszej ofercie znajdą Państwo także zdjęcia legitymacyjne i do dowodów, fotografie z takich uroczystości jak komunie, chrzty czy studniówki, pamiątkowe zdjęcia rodzinne oraz sesje fotograficzne dzieci.

Videofilmowanie

Nasza firma specjalizuje się w filmach z uroczystości ślubnych i weselnych. Oferujemy Państwu wideofilmowanie w jakości DVD i HD, z cyfrowym montażem filmu wykorzystującym gustowne animacje okolicznościowe. Posiadamy uprawnienia zezwalające na filmowanie i fotografowanie uroczystości religijnych.

Nagrywanie zaczynamy najczęściej od domu Pana Młodego, potem dom Panny Młodej, błogosławieństwo, kościół i przyjęcie weselne z jego poszczególnymi etapami jak: powitanie, pierwszy taniec, krojenie tortu, podziękowania dla rodziców, oczepiny i ostatni taniec. W skład filmu wchodzi czołówka, przynajmniej jeden zabawny teledysk oraz teledysk kończący film. Dostają Państwo 3 - 3,5 godziny najlepszych wspomnień z tej wyjątkowej uuroczystości na 3 płytach z nadrukiem zdjęcia Pary Młodej.

Galeria zdjęć

zobacz galerię


Kontakt

507 337 523
fotomej@op.pl
ul. Plac Wolności 3
21-300 Radzyń Podlaski


kwiaciarnia

kwiaciarnia-mej

Oferujemy Państwu m.in. wiązanki ślubne, dekorowanie samochodów, kościołów i sal weselnych.

zobacz